KAMPÜS EĞİTİM KURUMLARI KAMPÜS KOLEJİ ?

Kampüs Koleji Başta Ankara da Çankaya, Yenimahalle olmak üzere ülkemizin dört yanına özel ilkokul, ortaokul, lise, Anadolu lisesi ve fen lisesi açmayı hedefler. Bu amaçla Ülkemizin gelişimine katkı sağlayabilecek, kendine saygılı, dünya vatandaşı, insan haklarına saygılı, ileri görüşlü, Türkçe’nin yanında en az iki yabancı dili aktif şekilde kullanabilen, en büyük hedefi kendini gerçekleştirmek olan, güçlü ve karakterli bireyler yetiştirmek üzere 18 yıllık tecrübemiz ve deneyimli kadromuzla eğitimimize devam ediyoruz. Kampüs Koleji açtığı özel ilkokul, ortaokul, lise, Anadolu lisesi ve fen lisesi okullarında geniş bir bakış açısıyla kendi rotasını çizebilen bireyler yetiştirir. Bu bireyler gerçekçi ve bilimsel bilgilere dayanan, teknolojik gelişmeleri takip eden, objektif değerlendirme kriterlerine göre hareket edebilen anlayış ile çalışır.

Kampüs Koleji Başta Ankara da Çankaya, Yenimahalle olmak üzere ülkemizin dört yanına özel ilkokul, ortaokul, lise, Anadolu lisesi ve fen lisesi açmayı hedefler. Bu amaçla Ülkemizin gelişimine katkı sağlayabilecek, kendine saygılı, dünya vatandaşı, insan haklarına saygılı, ileri görüşlü, Türkçe’nin yanında en az iki yabancı dili aktif şekilde kullanabilen, en büyük hedefi kendini gerçekleştirmek olan, güçlü ve karakterli bireyler yetiştirmek üzere 18 yıllık tecrübemiz ve deneyimli kadromuzla eğitimimize devam ediyoruz.

Kampüs Koleji Eğitim felsefesi;
Başta Ankara da Çankaya, Yenimahalle şubeleri olarak amacımız;Atatürk ilke ve inkılapları çerçevesinde milli, ahlaki, manevi ve kültürel değerleri benimseyen, ailesine ve devletine bağlı, zihnen ve bedenen sağlıklı, hür ve bilimsel düşünebilen, topluma karşı sorumlu, insan haklarına saygılı, insanların kültürlerine değer veren, grup çalışmalarına katılan ve takım ruhuna uygun hareket eden, kişisel mutluluğa ulaşacağı mesleği seçerek, kendini gerçekleştirmeyi amaç edinmiş bireyler yetiştirmektir.

Kampüs Koleji açtığı özel ilkokul, ortaokul, lise, Anadolu lisesi ve fen lisesi okullarında geniş bir bakış açısıyla kendi rotasını çizebilen bireyler yetiştirir. Bu bireyler gerçekçi ve bilimsel bilgilere dayanan, teknolojik gelişmeleri takip eden, objektif değerlendirme kriterlerine göre hareket edebilen anlayış ile çalışır.

Test

Form Gönderimi

Tamam